TATİL FİKİRLERİ - JAPONYA'DAN ARABA SATIN ALMAK - KİRALIK ARAÇLAR - OTELLER - GEZİLECEK YERLER - ŞEHİR BİLGİLERİ - FESTİVALLER - EKONOMİK OTELLER - TATİL KÖYLERİ - RENT'A CAR

Bu Blogda Ara

Booking.com

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim
私の趣味の庭 ガーデニングが大好きで、野菜を育てることにすでに満足しています。 。 Bahçemi seviyorum sebze ve çiçek yetiştirmekten çok mutlu oluyorum Tohumlar toprak ile buluşur, özenle toprağını besler, havalandırır ve sularım, toprağın canlanışında benimde bir katkım olsun istemezmisiniz? Elinizi toprağa sürün, sürünki hayat döngüsündeki mucizelere şahit olun.. Huzur ve mutluluk ✅ 。 Ik hou van tuinieren en ik ben blij om groenten te kweken 。 #ガーデニング #庭 #野菜 #ホーム #ロッテルダム #オランダ #rotterdam #myhome #tuinieren #tuin #groenten #hobi #hobibahçesi #sera #netherlands

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。
庭でお茶を楽しむ いております。☺️ 。 Ik geniet van thee in de tuin 。Bahçemde çay keyfi #tatilfikri #オランダ #turkishtea

Fethiye

Fethiye
#Fethiye Akdeniz'in güney batısında, Egenin de en güney bölgesidir,Akdeniz ile Ege nin kucaklaştığı doğal cennetir Fethiye, Likya medeniyetlerinin yaşandığı Telmossos   sonraki tarih yolculuğunda Osmanlı'da Meğri ve sonrasında ilk şehit pilotlarımız dan Fethi bey'in İsmi verilerek Fethiye.

Ülkemizin en önemli tatil  bölgelerinden biri olan Fethiye, Muğla ilinin 13 ilçesinden en uzak olanıdır yüz ölçümü olarak ta en büyük olanı .. Muğla,Antalya arasında köprüdür ...

Fethiye 12 ay hareket olan  ilçedir.. Yerli halkın yörük kültüründen gelmesi bölgede  yöre kültüründen ödün verilmeden devam ettirdiğini göstermektedir .

Fethiye yaz aylarında  güneş deniz ve mavi yolculuk seven yurt içi ve yurt dışı misafirlerine yönelik hizmet etmektedir .. Bahar ve kış aylarında  da  kültür ve dinlenmek isteyen misafirlerini ağırlamaktadır .. Fethiye de  Kayak merkezi projeside son yıllarda devam etmektedir .
projenin gündeme gelmesi ve hizmete açılması ile 12 ay full turizm yapabilecek konumundadır ..

Babadağ  dünyada yamaç paraşütü yapmak isteyen binlerce kişiye hizmet vermektedir .. bununla ilgili  Ölüdeniz'de festivaller düzenlenmektedir .

Fethiye  merkez  çevresindeki köy ve beldelere ev sahipliği yaparak onların ticari faaliyetlerini oluşturmasında tam bir  merkezdir. Paspatur fethiyenin tam  merkezinde eski Fethiye olarak ta geçer burada evler  kerpiç ten yapılmıştır .. ancak yapılan restorasyonlarla  mağaza haline getirilerek misafirlerine hizmet sunmaktadır .
Arkeoleji müzesi, Antik tiyatro , Amintas kaya mezarı ,Likya medeniyetlerinden kalan lahit mezarları sokak aralarında görmek mümkündür. fotoğraf meraklıları için doğal stüdyo dur  Fethiye, Dalış , trekking, jeep safari gibi  bir çok aktiviteyi Fethiye'de yapabilirsiniz . Karagözler mevkinde Türkiye'nin en önemli yat limanlarından biri bulunmaktadır Mavi yolculuk  teknelerinin de kalktığı yerdir Fethiye adaları ve koyları ile ülkemizin mücevherlerinden biridir ..

Fethiye kordonundan 12 adalar  gezisine katılarak günübirlik  koy gezisi yapma imkanınız da olabilir Fethiye misafirlerine  hem doğal güzelliklerini hemde temiz misafirperverliğini sunmaktadır#tatilfikri
 www.tatilfikri.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder