TATİL FİKİRLERİ - JAPONYA'DAN ARABA SATIN ALMAK - KİRALIK ARAÇLAR - OTELLER - GEZİLECEK YERLER - ŞEHİR BİLGİLERİ - FESTİVALLER - EKONOMİK OTELLER - TATİL KÖYLERİ - RENT'A CAR

Bu Blogda Ara

Booking.com

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim
私の趣味の庭 ガーデニングが大好きで、野菜を育てることにすでに満足しています。 。 Bahçemi seviyorum sebze ve çiçek yetiştirmekten çok mutlu oluyorum Tohumlar toprak ile buluşur, özenle toprağını besler, havalandırır ve sularım, toprağın canlanışında benimde bir katkım olsun istemezmisiniz? Elinizi toprağa sürün, sürünki hayat döngüsündeki mucizelere şahit olun.. Huzur ve mutluluk ✅ 。 Ik hou van tuinieren en ik ben blij om groenten te kweken 。 #ガーデニング #庭 #野菜 #ホーム #ロッテルダム #オランダ #rotterdam #myhome #tuinieren #tuin #groenten #hobi #hobibahçesi #sera #netherlands

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。
庭でお茶を楽しむ いております。☺️ 。 Ik geniet van thee in de tuin 。Bahçemde çay keyfi #tatilfikri #オランダ #turkishtea

Küçük Liman Kalkan

Kalkan Antalya'nın batısında Kaş'a bağlı küçük beldedir.Tarih Yolculuğu 3000 yıl öncesine kadar eskilere gitmektedir.Çevresinde Likya medeniyetlerinden bugune kadar gelebilen kalıntıları  korumaktadır.Türkiye'ye en yakın Yunanistan adası olan Meis'in tüccarlar tarafından kurulduğu bilinmektedir. Tarih boyunca  güvenilir bir liman olarak kullanılmıştır. Akdeniz'in özellikle Elmalı- Gömce- Bezirgan yörelerinden gelen tarım ve orman ürünlerinin pazarlandığı liman olarak ta  tarihte yerini almaktadır.
Beyaz evleri ve duvarları ile  Kalkan,1920 li yıllara kadar Kalamaki isimli eski Rum köyü,
Sakindir Kalkan Fethiye'ye Patara'ya ve Kaş'a yakındır. Beyaz mavi ve sokaklarında evlerin balkonlarından sarkan begonviller güzelliğine güzellik sunmaktadır beldenin.Türkiye'ninbu bölgesi gece yıldızların güzel görünmesi ile de ünlüdür,Ekvator çizgisine yakın oluşu bu güzelliğin nedendir.
Kalkan villa  turizmi ile de ön plandadır. uzun yıllar yurt dışı  misafirlerin terciğinde olan Villa konaklaması ,son yıllarda yurt içinden de misafirlerini kabul etmektedir.

Kalkan'da Villada tatil geçirmek istiyorsanız TIK

Tatilfikriniz Kalkan'ise ve Konaklama yapacağınız tesisleri incelemek istiyorsanız  TIK  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder