TATİL FİKİRLERİ - JAPONYA'DAN ARABA SATIN ALMAK - KİRALIK ARAÇLAR - OTELLER - GEZİLECEK YERLER - ŞEHİR BİLGİLERİ - FESTİVALLER - EKONOMİK OTELLER - TATİL KÖYLERİ - RENT'A CAR

Bu Blogda Ara

Booking.com

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim
私の趣味の庭 ガーデニングが大好きで、野菜を育てることにすでに満足しています。 。 Bahçemi seviyorum sebze ve çiçek yetiştirmekten çok mutlu oluyorum Tohumlar toprak ile buluşur, özenle toprağını besler, havalandırır ve sularım, toprağın canlanışında benimde bir katkım olsun istemezmisiniz? Elinizi toprağa sürün, sürünki hayat döngüsündeki mucizelere şahit olun.. Huzur ve mutluluk ✅ 。 Ik hou van tuinieren en ik ben blij om groenten te kweken 。 #ガーデニング #庭 #野菜 #ホーム #ロッテルダム #オランダ #rotterdam #myhome #tuinieren #tuin #groenten #hobi #hobibahçesi #sera #netherlands

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。
庭でお茶を楽しむ いております。☺️ 。 Ik geniet van thee in de tuin 。Bahçemde çay keyfi #tatilfikri #オランダ #turkishtea

Sakız Agia Markella Manastırı
Sakız Adası’nın merkezinden 45 km uzaklıkta,  Volissos Köyü yakınlarında adanın kutsal koruyucusu olarak bilinen Azize Markella Manastırı bulunmaktadır. Tarihi Psara Adası’nın karşısında, kumlu ve ince çakıl taşlarıyla kaplı soğuk ve derin deniziyle tanınan koyda, büyük çınar ağaçlarının arasında inşaa edilmiş bir tapınaktır.

Tapınaktan yürüme mesafesinde, kayaların üzerinden kutsal olduğu söylenen su fışkırır. Kilisenin bahçesinde günümüzde misafirhane olarak kullanılan yapı; geçmişte Hristiyan hacılara konaklama amaçlı tahsis edilmiştir.

Sakız Adası’nın resmi tatil günü olan 22 Temmuz tarihi kesişler için en büyük Hac günüdür. Sakız Adası’ndan, çevre adalardan ve tüm Yunanistan’dan binlerce kişi bu bölgeye akın etmektedir. Yörenin sakinleri, Azize Markella’nın gerçekleştirdiği mucizelere ilişkin birçok rivayet anlatmaktadırlar. Ziyaretçiler diledikleri adaklarının kabul olması için, Sakız şehir merkezinden başlayarak 50 kilometrelik yolu yürüyerek kat etmekte ve buraya ulaşmaktadırlar.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder