TATİL FİKİRLERİ - JAPONYA'DAN ARABA SATIN ALMAK - KİRALIK ARAÇLAR - OTELLER - GEZİLECEK YERLER - ŞEHİR BİLGİLERİ - FESTİVALLER - EKONOMİK OTELLER - TATİL KÖYLERİ - RENT'A CAR

Bu Blogda Ara

Booking.com

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim
私の趣味の庭 ガーデニングが大好きで、野菜を育てることにすでに満足しています。 。 Bahçemi seviyorum sebze ve çiçek yetiştirmekten çok mutlu oluyorum Tohumlar toprak ile buluşur, özenle toprağını besler, havalandırır ve sularım, toprağın canlanışında benimde bir katkım olsun istemezmisiniz? Elinizi toprağa sürün, sürünki hayat döngüsündeki mucizelere şahit olun.. Huzur ve mutluluk ✅ 。 Ik hou van tuinieren en ik ben blij om groenten te kweken 。 #ガーデニング #庭 #野菜 #ホーム #ロッテルダム #オランダ #rotterdam #myhome #tuinieren #tuin #groenten #hobi #hobibahçesi #sera #netherlands

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。
庭でお茶を楽しむ いております。☺️ 。 Ik geniet van thee in de tuin 。Bahçemde çay keyfi #tatilfikri #オランダ #turkishtea

Göcek


#Göcek ,Torosların egeyle  buluştuğu yerdedir Çam ormanlarının arasında şirin koydur .. eskilerde sakin sessiz şimdilerde özellikle yaz aylarında  hareketli ancak  yüksek  binalardan uzak  kasabadır . Yat limanı dünyaca ünlü çeşit çeşit yatlara ev sahipliği yapmaktadır.
Göcek'in ismi göçerlerden  gelmektedir bölge yörük kültürüne  hakim olduğu  için  Toros yörükleri ve göçerleri bölge de yerleşik düzene  geçmişlerdir... Denizin karayı açarak koyları oluşturduğu ve kara ile denizin buluştuğu yere de göcek denilmektedir .. #Halikarnas balıkçısı Cevat Şakir'de kitabında #Fethiye Göcekleri diye  bahsetmiştir .

Göcek  koylarını gezmek  denizin en temizin de yüzmek  lezzetli balıklarını yemek hele bunu birde Mavi yolculuk yapıyorsanız bir yıllık yorgunluğunuzu atmışsınız demektir.  

Göcek'in kordonun da yüzünüzü denize vererek  meltem esintisi eşliğinde yemek yemenizi tavsiye ederim ..

Göcek'te villa turizmi de yapılmaktadır. ikinci konutların yaz aylarında haftalık ve  aylık kiraya verilerek kişilerin tatillerinde  villa veya residance da geçirmeleri  bölge esnafı tarafından da mutlulukla karşılanmaktadır ..
 www.tatilfikri.com.tr
 www.tatilfikri.com.tr#tatilfikri #tatil #göcek #fethiye #maviyolculuk #blue #dalaman #japan #hollanda #

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder