TATİL FİKİRLERİ - JAPONYA'DAN ARABA SATIN ALMAK - KİRALIK ARAÇLAR - OTELLER - GEZİLECEK YERLER - ŞEHİR BİLGİLERİ - FESTİVALLER - EKONOMİK OTELLER - TATİL KÖYLERİ - RENT'A CAR

Bu Blogda Ara

Booking.com

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim
私の趣味の庭 ガーデニングが大好きで、野菜を育てることにすでに満足しています。 。 Bahçemi seviyorum sebze ve çiçek yetiştirmekten çok mutlu oluyorum Tohumlar toprak ile buluşur, özenle toprağını besler, havalandırır ve sularım, toprağın canlanışında benimde bir katkım olsun istemezmisiniz? Elinizi toprağa sürün, sürünki hayat döngüsündeki mucizelere şahit olun.. Huzur ve mutluluk ✅ 。 Ik hou van tuinieren en ik ben blij om groenten te kweken 。 #ガーデニング #庭 #野菜 #ホーム #ロッテルダム #オランダ #rotterdam #myhome #tuinieren #tuin #groenten #hobi #hobibahçesi #sera #netherlands

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。
庭でお茶を楽しむ いております。☺️ 。 Ik geniet van thee in de tuin 。Bahçemde çay keyfi #tatilfikri #オランダ #turkishtea

Kapadokya Sakura Cave Hotel
Kapadokya Sakura Cave HotelKapadokya Sakura Cave Hotel rezervasyonu için tıklayınız 

Kapadokya'da ki tatil fikriniz için göreme de bulunan şirin Butik otel  Japonca da Kiraz anlamına gelen Sakura ismini taşıyor ,az sayıda odası ile  sizleri memnun edeceğine inanıyoruz. Balayı çiftlerine de önerdiğimiz tesislerden dir.
Sakura Cave Hotel, Göreme'de Kapadokya'ya 3,5 km ve Ürgüp'e 8 km uzaklıkta yer alır. Otelde bir terasın yanı sıra güneşlenme terası da vardır. Konuklar restoranda yemek yiyebilir.
Bazı odalar dağ ya da şehir manzarasına sahiptir.
Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır.
Otelde bisiklet ve araba kiralama hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Sakura Cave Hotel, Nevşehir'e 10 km ve Avanos'a 9 km mesafededir. En yakın havalimanı olan Nevşehir Havaalanı tesisten 29 km ileridedir.
Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Göreme noktasında en beğendikleri kesim.
Bu tesis 29 May 2015 tarihinden beri Booking.com'da yer alıyor. Oda Sayısı: 5 İyi tatiller dileriz .


Kapadokya Sakura Cave Hotel rezervasyonu için tıklayınız 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder