TATİL FİKİRLERİ - JAPONYA'DAN ARABA SATIN ALMAK - KİRALIK ARAÇLAR - OTELLER - GEZİLECEK YERLER - ŞEHİR BİLGİLERİ - FESTİVALLER - EKONOMİK OTELLER - TATİL KÖYLERİ - RENT'A CAR

Bu Blogda Ara

Booking.com

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim

ガーデニング - Tuinieren - Bahçe hobilerim
私の趣味の庭 ガーデニングが大好きで、野菜を育てることにすでに満足しています。 。 Bahçemi seviyorum sebze ve çiçek yetiştirmekten çok mutlu oluyorum Tohumlar toprak ile buluşur, özenle toprağını besler, havalandırır ve sularım, toprağın canlanışında benimde bir katkım olsun istemezmisiniz? Elinizi toprağa sürün, sürünki hayat döngüsündeki mucizelere şahit olun.. Huzur ve mutluluk ✅ 。 Ik hou van tuinieren en ik ben blij om groenten te kweken 。 #ガーデニング #庭 #野菜 #ホーム #ロッテルダム #オランダ #rotterdam #myhome #tuinieren #tuin #groenten #hobi #hobibahçesi #sera #netherlands

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。

庭でお茶を楽しむ いております。Bahçede çay keyfi - Ik geniet van thee in de tuin 。
庭でお茶を楽しむ いております。☺️ 。 Ik geniet van thee in de tuin 。Bahçemde çay keyfi #tatilfikri #オランダ #turkishtea

Sakız KalesiSakız Adası Kalesi
Sakız Adası Kalesi, adanın en çok ziyaret edilen yerleri arasındadır. Günümüzde, Yunanistan’da içinde yaşam sürülen çok az kale vardır ve Sakız Adası Kalesi bunlardan biridir.

Bizans Dönemi’nde, adanın idari merkezi olarak hizmet verebilmesi için inşa edilmiştir. Daha sonra Ceneviz egemenliği sırasında, döneme uygun modernleştirilmiştir. Kale, inşaat süresine bağlı olarak farklı mimari tarzlara sahiptir. Kalenin dokuz kulesi vardır ve çevresi hendekle çevrilidir.

Sakız Adası Kalesi içinde, Sakız Adası piskoposu Platonos’un makamı , Osmanlı komutanlarının mezarları, Agios Georgios tapınağı, Bayraklı Cami ve Jüstinyen Müzesi bulunmaktadır.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder